Практика мови в Англії

Шановні батьки!

Запрошуємо ваших дітей відвідати Великобританію у рамках освітньої програми від Британського навчального комплексу “East-West Bridge Centre!”.

 

 

Діти проживатимуть в заміській резиденції, розташованій в лісопарковій зоні містечка Вокінгем в 30 милях від Лондона. М’який континентальний клімат, чудова природа та комфортні умови проживання зроблять перебування вашої дитини максимально комфортним. Резиденція включає в себе двоповерховий будинок в англійському стилі з комфортабельними 2-, 3-, та 4-місними кімнатами зі зручностями, який має в своєму складі їдальню, вітальню з каміном, спеціально обладнаний навчальний клас, невеличкий спортзал з тренажерами та ігрову кімнату. Простора прилегла територія з чудовим ландшафтним дизайном дозволяє організовувати різноманітний активний відпочинок. На території є

зона барбекю, футбольне поле, волейбольний майданчик, батут.

Харчування – п’ятиразове. Це домашні страви, приготовані професійним кухарем з найкращих і тільки свіжих продуктів, які щоденно постачаються до резиденції. Меню включає в себе знайомі дітям страви зі слов’янської кухні, в поєднанні з традиційними британськими та європейськими стравами. Під час всіх виїздів дітям надаються «пакланчі» (сендвічі, відбірні фрукти, солодощі, вода, натуральний сік). Враховуючи індивідуальні особливості харчування кожної дитини, ми дуже уважно ставимося до побажання батьків щодо меню.

Щодня, крім суботи та неділі, діти матимуть чотири уроки англійської мови. Це захоплюючі заняття в цікавій для дітей формі з використанням інноваційних методик. Під час такого навчального процесу вчитель, носій мови, що викладає також в Оксфорді, використовує індивідуальний підхід до кожного учня, що забезпечує максимальний результат. По закінченню навчання викладач складає для кожної дитини характеристику знань, а також кожний «випускник» нашого Центру отримує Сертифікат про проходження курсу мовної практики.

Також невід’ємним елементом навчального процесу є екскурсійна програма, що передбачає щоденні екскурсії у супроводі професійного гіда, який вільно володіє англійською, українською і російською мовами. За бажанням батьків екскурсії можуть проводитися виключно англійською мовою. Екскурсійна програма відкриває для дітей шлях до знань з історії, географії, культури, країнознавства, природознавства та інших галузей науки і залишає незабутні враження.

Опіка та безпека – основний принцип роботи центру. Резиденція знаходиться на приватній вулиці, де розташовані всього два домоволодіння, що унеможливлює доступ сторонніх осіб. Діти завжди знаходяться під наглядом керівника та працівників центру, які дуже уважні до стану кожної дитини. До послуг дітей є домашній лікар, який, за потреби, негайно огляне дитину.

Організацією поїздки, документами та візами займаються співробітники нашого офісу у Києві. Вам потрібно лише надати деякі документи, перелік яких ви отримаєте у співробітника компанії, а також вас проконсультують щодо їх збору

Ми запевняємо, що докладемо усіх зусиль для того, щоб вашим дітям захотілося побувати у нас іще раз!

 

Вартість туру – 800 фунтів – 7 днів, 1150 фунтів – 10 днів, 1350 фунтів – 14 днів . У вартість програми входять візовий супровід, проживання, харчування, навчання, всі екскурсії, супровід гіда, всі трансфери. Візовий збір (близько 3800 грн), переліт (від 6000 грн), страхування (близько 200 грн) сплачуються окремо.


Навчання у Празі