Наші програми:

 

 

Навчання у стандартній групі

 

(найбільш популярне)

-Ми робимо акцент на розмовній практиці, збалансовано практикуючи граматику і лексику на основі програм провідних університетів світу.

-Для Вас доступні шість рівнів навчання для дорослих та дітей від 8-ми років.

-Любий спеціаліст знає, що навчитися вільно спілкуватися англійською "за 1-2 місяці без зусиль" просто неможливо, це пусті рекламні заяви. Ми пропонуємо Вам реалістичне та збалансоване оволодіння кожним наступним рівнем за 8,5 місяців. Наші успішні студенти прикладають певні зусилля, радіють власному прогресу, отримують задоволення від спілкування англійською, стають друзями.

-Стандартні заняття проводяться 2 рази на тиждень по 50-90 хв. Це мінімально необхідна періодичність роботи в класі, яка доповнюється домашнім завданням для закріплення матеріалу (експрес-курс, або індивідуальні програми можуть передбачати заняття 3 рази на тиждень)

-Середній розмір групи (6-8 осіб) ідеально підходить для участі кожного, моделювання життєвих ситуацій, інтерактивного навчання у різних формах.

 

 

Специфічні та експрес-курси

 

(групи 1-4 особи)

-Навчання індивідуальне або у групі з 2-4 осіб. Заняття за гнучким графіком та програмою 2-3 рази на тиждень. Така форма підійде Вам для досягнення специфічних цілей. Ми підберемо програму саме для Ваших потреб:

-підготовка до екзамену IELTS

-виїзд за кордон для навчання, роботи

-бізнес курс

-експрес курс

-стандартний курс у групі з 4-х осіб


 

Рецепція працює*:

 з 10:00 до 19:00 (Пн,Вт,Чт)

з 14:30 до 19:00 (Ср, Пт)

*у телефонному режимі  

 

Залишіть коментар або натисніть позначку рекомендації у соцмережах нижче:

Comments: 0 (Discussion closed)
    There are no comments yet.