Роботи наших студентів (new)

Роль англійської мови в нашому житті.

 

Багатьом із нас відомий вислів: «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Дійсно, вивчення іноземних мов відкриває перед нами нові можливості, надає чимало переваг у роботі та навчанні.

Чому важливо вивчати саме англійську мову? Насамперед варто зазначити, що це мова міжнародного спілкування. Нею розмовляють близько 1,5 мільярда осіб. Якщо ми хочемо почуватися впевнено в сучасному світі, то без англійської нам не обійтися.

Окрім того, це мова інформаційної доби. Понад 80% інформації, що зберігається в різних формах, – саме англійською мовою. Це дані про наукові відкриття, аналітика, статистичні відомості тощо.

Англійська допомагає нам розвиватися, ставати більш освіченими. Враховуючи той факт, що цю мову знають майже всюди в світі, нам буде легко комунікувати з іншими людьми та обмінюватися досвідом.

Знання англійської є конкурентною перевагою при працевлаштуванні. До прикладу, коли під час співбесіди ви зазначаєте, що володієте іноземною, будете мати першість над людиною яка не знає мови.

Якщо ви любите подорожувати, тоді ви як ніхто усвідомлюєте наскільки важливо знати англійську. В міжнародних аеропортах та портах всі вказівки написані англійською мовою. Реєстрація в готелі, замовлення їжі, оплата проїзду — все це теж відбувається на англійській. А як добре, коли ви можете спілкуватися з місцевими мешканцями і дізнатися більше про їхню культуру, традиції і стиль життя. Їм теж буде цікаво почути, що ви розкажете про країну в якійт живете.

Коли ми усвідомили, наскільки важливо знати англійську мову, слід перейти до її вивчення. Перше, що потрібно — це мотивація. Важливо знати, для чого ми вивчаємо іноземну: для роботи чи загального розвитку. Обов'язково визначте дедлайн, це допоможе оперативніше та ефективніше навчатись. Запасіться терпінням, адже цей процес займає певний час та потребує зусиль.

Найдієвіший спосіб вивчати мову – стати слухачем англомовних курсів. Переваги такого навчання полягають у тому, що вивчити мову допоможе викладач, ви будете навчатися за певною програмою. В Ужгороді є кілька англомовних шкіл і серед них – «Life English». Тут навчаються діти, підлітки та дорослі. Ви зможете вивчати мову на будь-якому рівні починаючи від A1 до C1+. Всі викладачі володіють мовою на високому професійному рівні. Це допомагає краще сприймати мову на слух та повністю заговорити англійською, адже українською під час занять переважно не розмовляють. Заняття відбуваються два рази на тиждень по годині. В умовах карантину проводиться комбіноване навчання по ZOOM. Також проводиться безкоштовний розмовний клуб. Це допомагає дотримуватися графіку вивчення мови. Програма навчання є ефективна, адже теоритичні знання поєднуються з практичними. В програму входить:читання, вивчення граматики, словника англійської мови, говоріння, слухання та письмо. Крім того, ви будете знаходитись у приємній компанії однодумців.

 

Якщо ви думаєте, що опанувати англійську мову це так нудно — то ви помиляєтесь. Для вивчення вам знадобляться не тільки словники і книги з граматики, а й ваші хобі. Ви любите слухати музику? Отже, знаходьте текст до ваших улюблених англійських пісень і просто наспівуйте його. Або якщо ви захоплюєтеся переглядом фільмів — англійські фільми з субтитрами допоможуть вам відпочивати під час вивчення. Якщо у вас низький рівень то варто почати з мультфільмів. Субтитри обов'язково мають бути англійською мовою. Також ви можете знаходити різні статті англійською про ваші хобі або підписатися на блогерів, які розповідають свій контент на англійською мовою.

Отже, причин та способів вивчення англійської мови – багато. Навчальний процес потребує певних зусиль, проте воно того варте. Тримайте в голові картинку того, як ви вільно спілкуєтесь англійською, – це буде найкращою мотивацією!

 

Анастасія Піда